Opinie o zajęciach | Brait (Kalisz)
 

Opinie o zajęciach

Opinie o zajęciach - Brait Kalisz


Średnia opinii na Facebooku – 4,9/ 5,0. KLIKNIJ i sprawdź.

Kursy

W Brait korzystałem z dwóch kursów maturalnych (matematyka i fizyka – poziom rozszerzony), oba prowadzone były przez tego samego nauczyciela – Tomka Ciborskiego.
Nauczyciel zawsze starał się pobudzać nas do myślenia, nie dawał gotowych odpowiedzi; chciał, żebyśmy sami do nich dochodzili.
Taka aktywna forma nauczania bardzo mi odpowiada. Wszystkie zajęcia były zaplanowane, rozpisane na kolejne tygodnie, tak aby w ciągu kursu zrealizować cały zakres materiału wymaganego przez CKE.

Jan Solecki
Uczestnik kursu przygotowującego do egzaminu maturalnego z matematyki i fizyki na poziomie rozszerzonym


Super nauczyciele, świetne podejście. Polecam gorąco szkołę Brait.

Ola Niedźwiecka
Uczestniczka kursu maturalnego przygotowującego do egzaminu z j. angielskiego

Opinie o zajęciach Brait

Zajęcia dla dzieci

Warsztaty twórczego rozwoju dziecka, w których uczestniczy mój syn od zeszłego roku, uważam za wspaniały pomysł.
Zresztą każdemu rodzicowi, z którym rozmawiam o zajęciach pozalekcyjnych, gorąco polecam tę formę spędzania czasu wolnego przez dzieci. Podczas warsztatów mogą one podejmować celowo zaplanowane aktywności z szerokiego wachlarza propozycji. Są zadania ruchowe, słuchowe, rozwijające logiczne myślenie, pamięć, wyciąganie wniosków, na spostrzegawczość.
[…] Gorąco zachęcam wszystkich rodziców, tym bardziej, że dzieci nie nudzą się tu, a w ciekawy i bezkonkurencyjny i bezpieczny sposób uczą tego, czego w domu im nie przedstawimy.
Mój synek jest zafascynowany zajęciami i bardzo lubi prowadzących, którzy mają do niego cierpliwość i sposób na każdą sytuację.

Małgorzata Kędzierska
Mama Zbyszka – uczestnika Warsztatów twórczego rozwoju dziecka oraz Nocy odkrywców


Moja córka Marta i jej przyjaciółka uczęszczają na prawie wszystkie zajęcia organizowane przez szkołę Brait. To dla nich stały punkt tygodnia. Podobają się im Warsztaty [twórczego rozwoju dziecka], Noc odkrywców i Półkolonie. Uważam, że to najlepsze miejsce w Kaliszu dla rozwoju intelektualnego dzieci.

Karolina Gadzinowska
Mama Marty – uczestniczki Warsztatów twórczego rozwoju dziecka, Nocy odkrywców, półkolonii Sherlock Holmes i zagadka zagubionego elementu, pólkolonii Zawody świata


Nasz syn często wspomina półkolonie w Braicie. Czuł się tam bardzo dobrze, nie tylko fajnie się bawił, ale dowiedział się wielu rzeczy o różnych zawodach. W tym roku już powiedział, że chce iść do Braita. Tym razem pójdzie razem ze swoją siostrą.

Anna i Tomasz Dominikowie
Rodzice Jakuba – uczestnika półkolonii Sherlock Holmes i zagadka zagubionego elementu


Z całym przekonaniem mogę przyłączyć się do pozytywnych opinii na temat Brait. Szeroki zakres tematów sprawia, że dla każdego dziecka uda się na pewno wybrać coś pasjonującego. Bardzo ciekawe narzędzia, rekwizyty, pasjonujące prezentacje, sympatyczni nauczyciele. Dzieci wynoszą z zajęć nowe pasje, np. moje dziecko po półkolonii w Brait zaczęło układać przedziwne konstrukcje z klocków domino.

Agnieszka Owczarek
Mama Konrada – uczestnika półkolonii fabularnej Niesamowite konstrukcje


Pozdrawiam serdecznie i gratuluję. Moja dwójka dzieci jest zachwycona Niesamowitymi konstrukcjami [półkolonia wakacyjna]. Mój syn, który marudzi zazwyczaj, że nudno – jest pełen entuzjazmu i chce więcej. [...] Zatem do zobaczenia w następnym roku.

Ewa Zakowicz
Mama Joanny i Macieja – uczestników półkolonii Niesamowite konstrukcje

Opinie o zajęciach Brait

Tutoring

Całym sercem polecam szkołę Brait! To przyjazne miejsce, gdzie dzieci mogą bezpiecznie rozwijać swoją wyobraźnię, czy kształcić inne zdolności. Nauczyciele w Brait to profesjonaliści entuzjastycznie podchodzący do uczenia i zarażający innych swoją pozytywną energią.
Mój syn uwielbia zajęcia w Brait, nauczył się nowego podejścia do nauki, zarządzania czasem przy odrabianiu lekcji i rozwinął chęć poznawania świata.
Po każdych zajęciach wraca szczęśliwy i naładowany pozytywną energią z głową pełną pomysłów. Nie ma drugiej takiej szkoły jak Brait. Sama jako rodzic chętnie bym wzięła udział w prowadzonych tam zajęciach!

Magdalena Krygiel-Bartoszewicz
Mama Mikołaja – uczestnika zajęć tutoringu – indywidualnego wsparcia celów i zainteresowań ucznia


Jestem bardzo mile zaskoczony prowadzeniem zajęć. Wszystkie były znakomite. Każde zajęcia były prowadzone w interesujący sposób. Można było się wiele nauczyć. Warto przyjść i spędzić miło czas.

Marcin Wietrzykowski
Uczestnik zajęć tutoringu wspierających rozwój celów i zainteresowań